خدمات مرجع گردشگری های هالیدی

admin
admin

های هالیدی به عنوان مرجع گردشگری آژانس های مسافرتی، ارائه دهنده انواع بلیط‌های هواپیما از جمله چارتر و سیستمی، بلیط لحظه آخری ، انواع تورهای لحظه آخری و آفرهای ویژه بیش از 800 آژانس مسافرتی به صورت آنلاین است.
های هالیدی مفتخر است که با ارائه خدماتی نظیر وب سرویس رزرو پرواز و هتل، که هم اکنون در سایت های گردشگری، اپیلیکیشن موبایل و توسط آژانس های مسافرتی در سطح وسیعی از اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد، همواره در ارائه خدمات نوین گردشگری پیشگام باشد.
موتور جستجوی هوشمند پرواز های هالیدی با بهره گیری از ویژگی هایی منحصر به فردی نظیر سیستم گوش به زنگ پرواز، به راحتی کاربران را در مسیر بزرگترین بانک پروازی کشور با میانگین 800 آژانس هواپیمایی و ایرلاین قرار می دهد تا در میان پرواز هایی که به صورت آنلاین به روز رسانی می شوند، بهترین انتخاب را داشته باشید.

پنل ثبت تور و پکیج در سایت های هالیدی

  • ارائه پنل کاربری و دسترسی آژانس با امکان ثبت تور و پکیج.
  • روزانه تا سقف 4 تور مسافرتی و پکیج را می توانید ثبت کنید. از 4 مورد ثبت شده 1 مورد در صفحه اصلی و قسمت تورهای پیشنهادی قرار خواهد گرفت.
  • به طور متوسط هفته ای 5000 هزار بازدید سایت می باشد.
  • در نتایج گوگل با عنوان ” تور مسافرتی ” های هالیدی از نتایج اولیه گوگل می باشد.

Share this article:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

– read more –

Related stories

سوغات قم چیست

سوغات قم

سوغات قم شهر قم به عنوان یکی از کلان شهرهای مهم مذهبی و زیارتی ایران به دلیل داشتن یک سوغاتی بسیار محبوب به نام سوهان

فیلبند کجاست

فیلبند کجاست؟

فیلبند کجاست؟ استان مازندران یکی از استان‌ های شمالی ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد، از دیدنی‌ها و طبیعت بکر و زیبایی برخوردار است.

قلعه پرتغالی ها

قلعه پرتغالی ها کجاست؟

در سواحل و مناطق حاشیه‌ ای خلیج فارس مانند راس الخیمه، جزیره هرمز، بندر قشم، عمان، کنگ وغیره دیوارهای قدیمی و قطوری وجود دارد که

خدمات مرجع گردشگری های هالیدی

های هالیدی به عنوان مرجع گردشگری آژانس های مسافرتی، ارائه دهنده انواع بلیط‌های هواپیما از جمله چارتر و سیستمی، بلیط لحظه آخری ، انواع تورهای

وب سرویس

وب سرویس ها قطعه کدهایی هستند که قابلیت دسترسی تحت وب را از طریق پروتکل های استاندارد مثل Http به مبادله اطلاعات و دیتا را