وب سرویس

admin
admin

وب سرویس ها قطعه کدهایی هستند که قابلیت دسترسی تحت وب را از طریق پروتکل های استاندارد مثل Http به مبادله اطلاعات و دیتا را با سایر برنامه های کاربردی میپردازند.اساس و پایه کار وب سرویس ها بر اساس دریافت و تولید بنیان گذاری شده است.به تعریف ساده تر وب سرویس یک پل ارتباطی بین مشتری یا همان کلاینت و سرور و منبع اطلاعات است که کار انتقال و جابجایی بین بخشهای مختلف نرم افزار را انجام میدهد.
از ویژگی های وب سرویس میتوان به

 • عدم وابستگی به سیستم عامل ها
 • عدم وابستگی به زبان برنامه نویسی
 • آسودگی ایجاد ارتباط بین نرم افزارها
 • تسهیل انتقال اطلاعات بین نرم افزارها
 • پیاده سازی سرویس تحت وب بر روی وب سایت های دیگر
  وب سرویس ها دارای پروتکل هایی نیز میباشند که میتوان به Representational state transfer و simple object access protocol و http url اشاره کرد که در زیر به هرکدام از آنها مختصراْ اشاره میکنیم.
  Representational state transfer : از نظر برنامه نویسی جایگزینی مناسب و ساده برای سرویسهای وب میباشد.توسعه تعاملات میان اجزا و عمومیت واسط ها از کلیدی ترین اهداف معماری پروتکل های rest میباشد.
  simple object access protocol : عامل ایجاد ارتباط میان نرم افزارها و وب سرویس ها میباشد و ارتباط از طریق http انجام میشود. این پروتکل یکی از عمومی ترین استاندارهایی است که در زمینه وب سرویس استفاده میشود.


  http url : این روش به علت سادگی کارکرد در اکثر ماژول های وب معروف مانند whmcs و… انجام میشود و بیشت برنامه های بین المللی این مدل را پشتیبانی میکنند.در این روش نیز زبان برنامه نویسی اهمیت بخصوصی ندارد و با هر زبان برنامه نویسی میتوان از آن استفاده کرد.
  با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در زمینه اراپه خدمات اینترنتی و کسب و کارهای آنلاین احساس نیاز به پیاده سازی سرویس آنلاین فروش بلیط هواپیما و خدمات گردشگری راه توسعه و رونق کسب و کار فعالان این حوزه میباشد.
  وب سرویس پرواز در واقع پل ارتباطی است بین منابع بانک پروازی و کاربران که مسافران میتوانند با جست و جوی مسیر پروازی خود در تاریخ مد نظرشان در کسری از ثانیه به بانک جامعی از پروازها متصل شده و انواع پروازهای آن تاریخ را در تمامی ساعات شبانه روز رویت کنند و انتخاب کنند.هرچه بانک پروازی تکمیل تر و جامع تر باشد برآورده کننده بیشتر نیازهای مسافران است
  های هالیدی با ارایه وب سرویس پرواز راه را برای شروع همکاری و فعالیت علاقه مندان به این صنعت هموار کرده است.بانک جامع پروازی که در وب سرویس پرواز های هالیدی موجود است از کاملترین بانکهای پروازی میباشد.در وب سرویس پرواز ِ
  های هالیدی با جمع آوری data از تامین کننده های پرواز کاملترین و جامعترین بانک پرواز چارتری و پرواز سیستمی را در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد.وب سرویس پرواز های هالیدی شامل کلیه پروازهای سیستمی و چارتری میباشد.همچنین نرخ پروازها طبق آیین نامه قرارداد های هالیدی با مشتریان عزیز نرخ پایه بدون هیچگونه روکش قیمتی میباشد.مشتریان با عقد قرارداد وب سوریس پرواز با های هالیدی اطمینان جامع ترین و کامل ترین بانک اطلاعات پروازی به همراه پایین ترین نرخ پروازی بدون هیچگونه روکش قیمتی را خواهند داشت
  خدمات پشتیبانی:
  تیم پشتیبانی های هالیدی همواره به صورت ۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی به کاربران محترم میباشد.تمامی اطلاع رسانی های پرواز از طریق تیم پشتیبانی های هالیدی به مشتریان اعلام میشود.اطلاعاتی نظیر تاخیر تعجیل و یا کنسلی پرواز به صورت ۲۴ ساعته اطلاع رسانی خواهد شد.
  همچنین کلیه خدمات مشتریان و مسایل مربوط به خرید آنها نیز مستقیماْ توسط های هالیدی پشتیبانی میشود.
  همچنین علاوه بر پشتیبانی فروش پشتیبانی خدمات فنی نیز همواره در اختیار مشتریان قرار داده میشود و هر زمان مشکل و یا سوال فنی داشته باشند میتوانند از متخصصان های هالیدی راهنمایی بگیرند.
  برای شروع همکاری و بهره مندی از وب سرویس پرواز های هالیدی ابتدا باید وارد سایت های هالیدی شده و پس از ثبت نام در سایت با مراجعه به بخش های سایت درخواست وب سرویس را تکمیل نمایند تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.همچنین با مراجعه به بخش وب سرویس میتوانید مستندات آن را نیز دریافت و جهت گرفتن سیستم تست از آن استفاده نمایید.
  با بهره مندی از وب سرویس پرواز های هالیدی کاربر وب سایتی متشکل از هزاران پرواز در تمامی مسیرها را در اختیار خواهد داشت که میتواند پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.همچنین مسافران میتوانند بدون اتلاف وقت با سرعت بالا و کاملاْ مطمین نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام نمایند که این مزیت تاثیر بزرگی در جهت جلب رضایت مشتری دارد که اگر همچین امکانی در سایت آژانس هواپیمایی یا شرکت اراپه دهنده خدمات گردشگری موجود نباشد مشتریان به سایت دیگری که دارای این امکانات است مراجعه میکنند.
  برای بهره مندی از وب سروریس پرواز های هالیدی به سایت hiholiday.ir مراجعه نمایید

Share this article:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

– read more –

Related stories

سوغات قم چیست

سوغات قم

سوغات قم شهر قم به عنوان یکی از کلان شهرهای مهم مذهبی و زیارتی ایران به دلیل داشتن یک سوغاتی بسیار محبوب به نام سوهان

فیلبند کجاست

فیلبند کجاست؟

فیلبند کجاست؟ استان مازندران یکی از استان‌ های شمالی ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد، از دیدنی‌ها و طبیعت بکر و زیبایی برخوردار است.

قلعه پرتغالی ها

قلعه پرتغالی ها کجاست؟

در سواحل و مناطق حاشیه‌ ای خلیج فارس مانند راس الخیمه، جزیره هرمز، بندر قشم، عمان، کنگ وغیره دیوارهای قدیمی و قطوری وجود دارد که

خدمات مرجع گردشگری های هالیدی

های هالیدی به عنوان مرجع گردشگری آژانس های مسافرتی، ارائه دهنده انواع بلیط‌های هواپیما از جمله چارتر و سیستمی، بلیط لحظه آخری ، انواع تورهای

وب سرویس

وب سرویس ها قطعه کدهایی هستند که قابلیت دسترسی تحت وب را از طریق پروتکل های استاندارد مثل Http به مبادله اطلاعات و دیتا را